00

PIŁA | Ulica Kalinowskiego

00

PRZYRODA

Przyroda na wyciągnięcie ręki

Komfortowa lokalizacja
przyroda na wyciągnięcie ręki

Budynek przy ul. Kalinowskiego na Zielonej Dolinie w Pile powstaje w spokojnej okolicy w bezpośrednim otoczeniu terenów zielonych, które zachęcają do rekreacji i wypoczynku.
Lokalizacja pozwala również na wygodny dostęp do miasta i korzystanie z jego atrakcji. W sąsiedztwie znajdują się punkty usługowe, szkoła, przedszkole, sklepy, dlatego nie trzeba jechać daleko, aby wszystko mieć pod ręką.

Funkcjonalny układ mieszkań

Starannie zaprojektowane 22 mieszkania o różnym metrażu umożliwiają stworzenie komfortowej przestrzeni do życia w budynku o kameralnym charakterze. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub indywidualne ogródkina parterze. Antresole zachęcają do rozwinięcia wyobraźni i realizacji niepowtarzalnej aranżacji wnętrz.

Winda umożliwi wygodny dostęp do wszystkich kondygnacji i ułatwi poruszanie się osobom niepełnosprawnym. Zaprojektowano również miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.

00

MARZENIA

są po to żeby je spełniać

Stawiamy na jakość
i bezpieczeństwo


Kluczowe dla nas jest stosowanie materiałów nowoczesnych i jednocześnie sprawdzonych, zwracając szczególną uwagę na parametry akustyczne i termiczne. Zdajemy sobie sprawę, że koszty ogrzewania są znaczącą pozycją w domowym budżecie, dlatego eliminujemy mostki termiczne poprzez stosowanie łączników termoizolacyjnych do balkonów Isokorb, okien trójszybowych czy styropianu grafitowego.
Sprzedaż prowadzimy wyłącznie za pośrednictwem rachunków powierniczych, tak aby pieniądze naszych klientów były bezpieczne.
Naszym celem jest stworzenie dla mieszkańców komfortowego miejsca do życia – takiego w jakim sami moglibyśmy mieszkać.

POZNAJ INWESTYCJE
PIŁA ULICA KALINOWSKIEGO

Antresole

Parkingi

Balkony

Doskonała lokalizacja

Winda

Zielona okolica

Dostaliśmy wyróżnienie

Znajdź mieszkanie dla siebie

najedź na wizualizację aby przejść do widoku piętra

…lub wybierz przyciskiem poniżej

00

Dołącz do grona
zadowolonych klientów

Europartner Sp. z o.o. od 8 lat realizuje inwestycje deweloperskie, skupiając się przede wszystkim na budownictwie mieszkaniowym. Buduje kompleksowo budynki wielorodzinne z całą infrastrukturą, pamiętając z potrzebach mieszkańców.

Kluczowa jest dla nas dobra lokalizacja i staranne projektowanie, aby walory użytkowe mieszkań były jak najlepsze.

Europartner Sp. z o.o. do tej pory zrealizował z sukcesem dwie inwestycje w Jastrowiu przy Alei Wolności stając się prekursorem nowego budownictwa mieszkaniowego w tym mieście. Inwestycja została doceniona przez Burmistrza Jastrowia poprzez przyznanie wyróżnienia dla najlepszego inwestora.

+48 505 255 872

europartner.zlotow@gmail.com

ul. Nieznanego Żołnierza 42/2A

77-400 Złotów