O nas

Wyróżnienie Forbes!

Europartner Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie miesięcznika Forbes na forum firm rodzinnych za zajęcie 5 miejsca w Wielkopolsce w kategorii dynamiki sprzedaży, rzetelności wobec kontrahentów i odpowiedzialności społecznej.

2
3
1

Przedsiębiorstwo EUROPARTNER

jest firmą deweloperską zajmującą się inwestycjami mieszkaniowymi.
Zrealizowaliśmy dwie inwestycje w Jastrowiu przy Alei Wolności, tworząc tym samym nowe osiedle mieszkaniowe z bardzo dogodną lokalizacją – blisko sklepów, szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia i jednocześnie blisko terenów zielonych.
Budynki wyróżniają się zastosowaniem materiałów wysokiej jakości i bardzo dogodnym położeniem.

00

Jak budujemy?

We wszystkich naszych inwestycjach starannie przygotowujemy projekty budowlane, tak aby mieszkania były wygodne i ustawne. Stosujemy materiały wysokiej jakości i sprawdzonych wykonawców. Sprzedaż mieszkań realizujemy wyłącznie za pośrednictwem rachunków powierniczych, tak aby pieniądze naszych klientów były bezpieczne.

Naszym najważniejszym celem jest stworzenie dla mieszkańców komfortowego miejsca do życia – takiego w jakim sami moglibyśmy mieszkać.

00

Co dalej?

Przygotowujemy się do kolejnej inwestycji, tym razem w Lipce. Planujemy wybudowanie budynku z 20 mieszkaniami.

Kolejna inwestycja!

Zaczęliśmy budowę kolejnego budynku – tym razem w Pile. Będzie to budynek mieszkalny z 22 przestronnymi mieszkaniami. Budynek powstanie na Zielonej Dolinie. Jak zwykle zapewniamy najwyższą jakość wykonania w przystępnej cenie. Kliknij na przycisk obok aby zobaczyć więcej!